Na ruce

1 položek celkem
multiGREEEN hygiene handwash
od 86,50 Kč –4 %
od 100,19 Kč včetně DPH
od 82,80 Kč

multiGREEEN® hygienic hand wach  je určen pro dokonalejší hygienu rukou, zejména v kritických prostředích, například v institucionálních zařízeních s vysokými požadavky na...

Kód: MG7H

Použití, aplikace a účinnost

  

Oblasti použití 

Kosmetický přípravek multiGREEEN® hygiene handwash pro jemné hygienické čištění rukou i na cestách. Pro dokonalejší hygienu rukou, zejména v kritických prostředích, například v institucionálních zařízeních s vysokými požadavky na hygienu. Jsou to hotely, školky, školy a pečovatelská zařízení.

Hygiena rukou je důležitým aspektem každodenního života, který přispívá k osobní pohodě a k předcházení infekcím. multiGREEEN® hygiene handwash je kosmetický přípravek pro jemné, hygienické a pečlivé mytí rukou a čištění pleti s deodoračním a antimikrobiálním účinkem.

Použití našich kosmetických prostředků na mytí rukou multiGREEEN® vykazuje lepší výsledky než běžné mýdlové výrobky. Pro potvrzení účinnosti byl přípravek multiGREEEN® hygiene handwash testován na hygienické mytí rukou nezávislými akreditovanými instituty. Testy byly provedeny v souladu se současným stavem vědy podle EN1499 a současně podle evropské normy EN 14476 pro plnou virucidní účinnost - nezapouzdřené a zapouzdřené viry, jako je murineNoroV (MNV), chřipka A / B, EbolaV a CoronaV, které představují celosvětovou mikrobiální zátěž.

multiGREEEN® hygiene handwash se aplikuje neředěný, má virucidní účinnost > log4 10 za> 30 sekund.

multiGREEEN® hygiene handwash splňuje požadavky Evropských standardů a na rozdíl od jiných mýdel, eliminuje 99,99% všech bakterií během čištění rukou.

multiGREEEN® hygiene handwash při hygienickém čištění kůže a rukou je v souladu s EN 1276 pro baktericidní
účinnost. multiGREEEN® hygiene handwash vyplňuje mezeru v hygieně a nabízí výrazné zvýšení hygieny a
profylaxe infekcí při mytí rukou. multiGREEEN® hygiene handwash splňuje požadavky nařízení ES 1223/2009 pro
kosmetické výrobky.


multiGREEEN® hygiene handwash neobsahuje alkoholy ani kvartérní amoniové sloučeniny. Kombinace terických olejů a jemných povrchově aktivních látek šetrná k pokožce se dokonale hodí pro pravidelné hygienické čištění rukou a pokožky.

  

Aplikace

Během 60 vteřin vtírejte do pokožky rukou 5 – 6 dávek multiGREEEN® hygiene handwash dokud se dezinfekce úplně nevstřebá. multiGREEEN® hygiene handwash byl dermatologicky testován s výsledkem „velmi dobře“ (Dermatest)


Účinnost
Dezinfekce multiGREEEN® byla důkladně testována a schválena v souladu s pokyny německé společnosti pro Management hygieny DGHM / VAH a také Institutem oberta Kocha / Berlin RKI.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení