Na ruce

1 položek celkem
multiGREEEN hygiene handwash
od 86,50 Kč –4 %
od 100,19 Kč včetně DPH
od 82,80 Kč

multiGREEEN® hygienic hand wach  je určen pro dokonalejší hygienu rukou, zejména v kritických prostředích, například v institucionálních zařízeních s vysokými požadavky na...

Kód: MG7H

Použití, aplikace a účinnost

  

Oblasti použití 

Kosmetický přípravek multiGREEEN® hygiene handwash pro jemné hygienické čištění rukou i na cestách. Pro dokonalejší hygienu rukou, zejména v kritických prostředích, například v institucionálních zařízeních s vysokými požadavky na hygienu. Jsou to hotely, školky, školy a pečovatelská zařízení.

Hygiena rukou je důležitým aspektem každodenního života, který přispívá k osobní pohodě a k předcházení infekcím. multiGREEEN® hygiene handwash je kosmetický přípravek pro jemné, hygienické a pečlivé mytí rukou a čištění pleti s deodoračním a antimikrobiálním účinkem.

Použití našich kosmetických prostředků na mytí rukou multiGREEEN® vykazuje lepší výsledky než běžné mýdlové výrobky. Pro potvrzení účinnosti byl přípravek multiGREEEN® hygiene handwash testován na hygienické mytí rukou nezávislými akreditovanými instituty. Testy byly provedeny v souladu se současným stavem vědy podle EN1499 a současně podle evropské normy EN 14476 pro plnou virucidní účinnost - nezapouzdřené a zapouzdřené viry, jako je murineNoroV (MNV), chřipka A / B, EbolaV a CoronaV, které představují celosvětovou mikrobiální zátěž.

multiGREEEN® hygiene handwash se aplikuje neředěný, má virucidní účinnost > log4 10 za> 30 sekund.

multiGREEEN® hygiene handwash splňuje požadavky Evropských standardů a na rozdíl od jiných mýdel, eliminuje 99,99% všech bakterií během čištění rukou.

multiGREEEN® hygiene handwash při hygienickém čištění kůže a rukou je v souladu s EN 1276 pro baktericidní
účinnost. multiGREEEN® hygiene handwash vyplňuje mezeru v hygieně a nabízí výrazné zvýšení hygieny a
profylaxe infekcí při mytí rukou. multiGREEEN® hygiene handwash splňuje požadavky nařízení ES 1223/2009 pro
kosmetické výrobky.


multiGREEEN® hygiene handwash neobsahuje alkoholy ani kvartérní amoniové sloučeniny. Kombinace terických olejů a jemných povrchově aktivních látek šetrná k pokožce se dokonale hodí pro pravidelné hygienické čištění rukou a pokožky.

  

Aplikace

Během 60 vteřin vtírejte do pokožky rukou 5 – 6 dávek multiGREEEN® hygiene handwash dokud se dezinfekce úplně nevstřebá. multiGREEEN® hygiene handwash byl dermatologicky testován s výsledkem „velmi dobře“ (Dermatest)


Účinnost
Dezinfekce multiGREEEN® byla důkladně testována a schválena v souladu s pokyny německé společnosti pro Management hygieny DGHM / VAH a také Institutem oberta Kocha / Berlin RKI.