Na povrchy

1 položek celkem
Baleni
od 396 Kč–7 %
od 447,70 Kč včetně DPH
od 370 Kč

multiGREEEN® Surface Disinfection  je produkt k okamžitému použití pro dezinfekci povrchů, neinvazivních zdravotnických prostředků a lékařských...

Kód: MG1F

Použití, aplikace a účinnost

 

Oblasti použití 

Povrchová dezinfekce multiGREEEN® zabraňuje přenosu zárodků a přerušuje infekční řetězce. Tento biologicky rozložitelný zdravotnický prostředek je zvláště hodný pro povrchy a předměty, které musí být několikrát denně dezinfikovány. Povrchová dezinfekce multiGREEEN® je i podle potravinového práva neškodná; je vhodná pro použití na klinikách a pečovatelských zařízeních, v nemocnicích, školách, při cestování a při zpracování potravin. Dezinfekce má efekt dekompozice biofilmu mikrobiální kontaminace a lze ji použít jako oplach, ve formě spreje nebo jako páry. 

  

Aplikace 

Povrch předmětů nebo plochy zcela zmáčejte dezinfekcí multiGREEEN®. Nesmí vznikat suché plochy, protože plný účinek se vyvíjí pouze na vlhkém povrchu. Poznámka: Protože je roztok na vodní bázi, měl by se používat v případě kovových předmětů pouze na povrchově upravené nebo nerezové plochy-jinak existuje riziko koroze. (V případě citlivých povrchů nejprve zkontrolujte kompatibilitu na nenápadném místě).

 


Účinnost
Dezinfekce multiGREEEN® byla důkladně testována a schválena v souladu s pokyny německé společnosti pro Management hygieny DGHM / VAH a také Institutem oberta Kocha / Berlin RKI.


Doba působení dezinfekce


Dezinfekční prostředky fungují pouze na vlhkých površích; proto: čím je doba delší, tím je výsledek lepší nebo bezpečnější.

> Baktericidní > log 5 10 KBE 5 min
> Virucidní > log 4 10 5 min
> pro nezapouzdřené viry : jako NoroV, AdenoV, ParvoV
pro zapouzdřené viry, jako. nCoronaV, chřipka A / B, EbolaV, HIV, HCV, HBV
30 min
> Levurocidní 5 min
> Tuberkulocidní 240 min

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení