Na povrchy

1 položek celkem
Baleni
od 396 Kč–7 %
od 447,70 Kč včetně DPH
od 370 Kč

multiGREEEN® Surface Disinfection  je produkt k okamžitému použití pro dezinfekci povrchů, neinvazivních zdravotnických prostředků a lékařských...

Kód: MG1F

Použití, aplikace a účinnost

 

Oblasti použití 

Povrchová dezinfekce multiGREEEN® zabraňuje přenosu zárodků a přerušuje infekční řetězce. Tento biologicky rozložitelný zdravotnický prostředek je zvláště hodný pro povrchy a předměty, které musí být několikrát denně dezinfikovány. Povrchová dezinfekce multiGREEEN® je i podle potravinového práva neškodná; je vhodná pro použití na klinikách a pečovatelských zařízeních, v nemocnicích, školách, při cestování a při zpracování potravin. Dezinfekce má efekt dekompozice biofilmu mikrobiální kontaminace a lze ji použít jako oplach, ve formě spreje nebo jako páry. 

  

Aplikace 

Povrch předmětů nebo plochy zcela zmáčejte dezinfekcí multiGREEEN®. Nesmí vznikat suché plochy, protože plný účinek se vyvíjí pouze na vlhkém povrchu. Poznámka: Protože je roztok na vodní bázi, měl by se používat v případě kovových předmětů pouze na povrchově upravené nebo nerezové plochy-jinak existuje riziko koroze. (V případě citlivých povrchů nejprve zkontrolujte kompatibilitu na nenápadném místě).

 


Účinnost
Dezinfekce multiGREEEN® byla důkladně testována a schválena v souladu s pokyny německé společnosti pro Management hygieny DGHM / VAH a také Institutem oberta Kocha / Berlin RKI.


Doba působení dezinfekce


Dezinfekční prostředky fungují pouze na vlhkých površích; proto: čím je doba delší, tím je výsledek lepší nebo bezpečnější.

> Baktericidní > log 5 10 KBE 5 min
> Virucidní > log 4 10 5 min
> pro nezapouzdřené viry : jako NoroV, AdenoV, ParvoV
pro zapouzdřené viry, jako. nCoronaV, chřipka A / B, EbolaV, HIV, HCV, HBV
30 min
> Levurocidní 5 min
> Tuberkulocidní 240 min